Ana sayfa Ürünler3D Cilt Analiz Cihazı

Sihirli Ayna 3d Cilt Analizörü Kırışıklık Analizi 1 Yıl Garanti

Sihirli Ayna 3d Cilt Analizörü Kırışıklık Analizi 1 Yıl Garanti

  • Sihirli Ayna 3d Cilt Analizörü Kırışıklık Analizi 1 Yıl Garanti
Sihirli Ayna 3d Cilt Analizörü Kırışıklık Analizi 1 Yıl Garanti
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: VISIchange
Sertifika: CE
Model numarası: VS0010
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: USD2000-2500/Unit
Ambalaj bilgileri: karton kutu
Teslim süresi: 1-2Workdays
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 500Unit / Hafta
İletişim
Detaylı ürün tanımı
ad: Cilt Analiz Makinesi Depolama: 64 GB + 32 GB
renk: Altın Malzeme: ABS
Makine boyutu: L400 * H540 * W340mm Paket boyutu: L490 * W460 * H645mm
GW: 12kg NW: 9kg
spektrum: RGB UV PL Kamera: 20 Mega piksel
Yazdır: PDF baskı + SD kart kaydetme Sorunu Algıla: Cilt problemi tespit edildi
sertifika: CE FCC Garanti: 1 yıl
Dil: 9 Yabancı Dil Hizmet: 24 saat çevrimiçi
Vurgulamak:

3d yüz cilt analizörü

,

3d cilt analiz makinesi

Sihirli Ayna 3d Cilt Analizörü Kırışıklık Analizi

1 yıl garanti

A: Visichange cilt analiz makinesi nedir

Visichange Cilt Analiz Makinesiyüz cilt analiz sistemi, dijital görüntüleri kullanarak yüzey ve yeraltı yüz cilt koşullarının klinik ölçümünü sağlayan cilt bakımı fotoğraf görüntüleme aracını kullanır technologies via RGB visible light, PL polarized light, Dark Pigmentation Image,Brown Facial Image, Red Facial Image and UV spectrum. RGB görünür ışık, PL polarize ışık, Koyu Pigmentasyon Görüntüsü, Kahverengi Yüz Görüntüsü, Kırmızı Yüz Görüntüsü ve UV spektrumu ile teknolojiler. In use by cosmetic surgeons, dermatologists, and other medical and skin care professionals, it is a self-contained unit that captures multi-spectral photos of the face, examining the complexion for wrinkles, spots, pores, texture, porphyrins (evidence of bacteria in pores), UV spots (characteristic of photodamage, typically from overexposure to sun), pigmented spots and acne. Kozmetik cerrahlar, dermatologlar ve diğer tıbbi ve cilt bakım profesyonelleri tarafından kullanımda, yüzün çok spektral fotoğraflarını çeken, kırışıklık, leke, gözenek, doku, porfirin (bakteri kanıtı) için cildi inceleyen bağımsız bir ünitedir. gözeneklerde), UV lekeleri (tipik olarak aşırı pozlamadan güneşe kadar foto hasarın karakteristiği), pigmentli lekeler ve akne. Additionally, it grades an individual's skin features relative to others of the same age and skin type. Ek olarak, bireyin cilt özelliklerini aynı yaş ve cilt tipindeki diğerlerine göre derecelendirir. The system has the functions of imaging and analysis helps medical and skin care professionals develop more targeted treatment programs, communicate more effectively with clients, and better track treatment outcomes. Sistem görüntüleme ve analiz fonksiyonlarına sahiptir, tıp ve cilt bakım profesyonellerinin daha hedefli tedavi programları geliştirmesine, müşterilerle daha etkili iletişim kurmasına ve tedavi sonuçlarını daha iyi takip etmesine yardımcı olur. Based on the recorded profile, the client's facial rejuvenation program can also include optimized recommendations for ongoing skin care health, with the imaging as an invaluable aid in monitoring complexion vitality and checking effectiveness of the skin care regimen over time. Kaydedilen profile dayanarak, müşterinin yüz gençleştirme programı, cilt canlılığının izlenmesinde ve cilt bakım rejiminin zaman içindeki etkinliğinin kontrol edilmesinde paha biçilmez bir yardımcı olarak, devam eden cilt bakımı sağlığı için optimize edilmiş öneriler de içerebilir.

 

B: Cildin sonuçları nelerdir ve

cilt analizi?


During the skin and complexion analysis, our clients will have their skin compared to that of others of the same age and ethnicity. Cilt ve cilt analizi sırasında, müşterilerimiz aynı yaş ve etnisiteye sahip olanlara kıyasla ciltlerine sahip olacaklardır. This way our providers can gain additional insight about the layers of skin not visible to our experts eyes, and together we can track your results based on our recommendations. Bu şekilde sağlayıcılarımız uzman gözümüzün göremediği cilt katmanları hakkında ek bilgi edinebilir ve sonuçlarımızı önerilerimize dayanarak izleyebiliriz. At the end of the evaluation, you will walk away with a whole new understanding of your skin and its needs along with an education to make informed decisions. Değerlendirmenin sonunda, cildiniz ve ihtiyaçlarınız hakkında yepyeni bir anlayışla birlikte bilinçli kararlar vermek için bir eğitimden uzaklaşacaksınız.

 

Visichange Dijital Cilt Analizi, cildinizin sorunlu bölgelerini tanımlamak için çok spektrumlu bir görüntüleme sistemi kullanan ve özellikle bu alanları hedefleyen özelleştirilmiş bir cilt tedavi programı sağlayan heyecan verici bir teknolojik yeniliktir.

 

Visichange Digital Skin Analysis is the first diagnostic tool to provide clinical measurement of surface and subsurface epidermal irregularities and pigment conditions. Dijital Cilt Analizi, yüzey ve yeraltı epidermal düzensizliklerinin ve pigment koşullarının klinik ölçümünü sağlayan ilk teşhis aracıdır. BS-3200's photographic technology captures a clear, multi-dimensional image of select facial areas, while examining the severity of various age-related conditions such as: BS-3200'ün fotoğraf teknolojisi, belirli yüz bölgelerinin net, çok boyutlu bir görüntüsünü yakalarken, aşağıdakiler gibi yaşa bağlı çeşitli durumların ciddiyetini inceler:

  • İnce çizgiler ve kırışıklıklar
  • Hiperpigmentasyon (yaş / karanlık noktalar)
  • Genişlemiş gözenekler
  • Cilt tonu düzgünlüğü (renk değişimi)
  • Porfirinler (bakteri üremesi kanıtı)
  • Güneş hasarı (UV lekeleri)
  •  

C Cilt analizi

 

1. Cilt Lekeleri: cildin yüzeyinde görülür - çiller, görünür güneş hasarı, kılcal damarlar veya vasküler tahriş.
2. Wrinkles: A result of the aging process and are most common around the eyes and mouth. 2. Kırışıklıklar: Yaşlanma sürecinin bir sonucudur ve en çok göz ve ağız çevresinde görülür. Use Age Defense line and Fabulous Eye Cream to support collagen and elastin production. Kollajen ve elastin üretimini desteklemek için Age Defense line ve Fabulous Eye Cream kullanın.
3. Texture: High and low points of the skin. 3. Doku: Cildin yüksek ve alçak noktaları. marked points and lines show skin indentations; belirgin noktalar ve çizgiler cilt girintilerini gösterir;
4. Pores: Small openings dispersed throughout the skin. 4. Gözenekler: Cilt boyunca dağılmış küçük açıklıklar. Use Gel Cleansers and Peels to minimize appearance. Görünümü en aza indirmek için Jel Temizleyiciler ve Peeling kullanın.
5. UV Lekeleri: Yüzeyde ve cildin derin tabakalarında güneş hasarı ve lekeler.
6. Cilt Renk Değişiklikleri: Göz altındaki gölgeler, benler, hiper pigmentasyon ve genel ton dahil cilt renk değişiklikleri.
7. Vasküler Alanlar: Kırık kılcal damarlar, iltihaplanma veya aradan sonra ortaya çıkan kızarıklık.
8. P-Bacteria and Oil: porphyrins (natural bacteria on the skin) that can become impacted in the pores and can cause breakouts. 8. P-Bakteri ve Yağ: Gözeneklere çarpabilen ve kırılmalara neden olabilen porfirinler (cilt üzerinde doğal bakteriler). Use Clear Skin Cleanser and Clear Skin Clarifying Pads to minimize P-Bacteria and combat breakouts. P-Bakterileri en aza indirmek ve çatlaklarla savaşmak için Clear Skin Cleanser ve Clear Skin Clarifying Pad'leri kullanın.

                        

D: VISIchange fonksiyonları Cilt Analiz Makinesi

* Nem durumunun cildini tespit edin

* belirlemek Derideki Yağ durumu

* belirlemek Deri dokusu durumu

* belirlemek cilt kırışıklık durumu

* belirlemek Gözenek durumunun derisi

* Cilt, Güzel üstel, Sağlık üstel ve Kompozit tavsiye tespiti için analiz

* İstemci veritabanı oluşturma

* Profesyonel referans görüntüleri, çizgi grafikler ve grafik verileri, daha bilimsel ve daha sezgisel

* Kapsamlı teşhis raporu sunmak

* Raporun yazdırılması ve ürün satışının kolaylaştırılması

* Tek tuşla kaydırma ile yüzey ve alt katmanı araştırmak ve her görüntüyü karşılaştırmak

   

 

 

E: Cilt Analiz Cihazının Teknik ve Parametreleri

Ürün adı cilt analizörü sihirli ayna taşınabilir cilt analizörü
boyutlar 36 * 42 * 56 cm
Güç 45W
Ekran 10.4 inç
Çalışan bellek 2GB
Depolama alanı 64 GB
Piksel 16 megapiksel
İşletim Platformu Android 8.1
Harici Uzantı Harici Yazıcı, SD Kart, Makyaj Aynası Desteği
Ağırlık 8 kg

İletişim bilgileri
Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd.

İlgili kişi: Jennifer

Tel: +8615986792465

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
En iyi ürünleri
Diğer ürünler