Ana sayfa

Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd.

şirket Profili

 

Langdi main products focused on Diode Laser , IPL,HIFU Anti-aging, HIFU Body Slimming, Skin Analyzer, Oxygen Jet Peel ,Radio Frequency, and other basic ultrasound skin care device. Langdi ana ürünleri Diyot Lazer, IPL, HIFU Yaşlanma Karşıtı, HIFU Vücut Zayıflama, Cilt Analizörü, Oksijen Jet Peel, Radyo Frekansı ve diğer temel ultrason cilt bakım cihazı üzerinde duruldu. All our equipment has European CE certificate, Meanwhile, Langdi is ISO13485 authorized as well as high-tech certified enterprise. Tüm ekipmanlarımız Avrupa CE belgesine sahiptir, Bu arada Langdi, ISO13485 yetkili ve yüksek teknoloji sertifikalı bir kuruluştur.

 

As the development and expansion of the market, we have thousands of business partners both in oversea and domestic, such as Italy, Spain, Germany, USA, Canada, as well as most countries in Asian. Pazarın geliştirilmesi ve genişlemesi olarak, İtalya, İspanya, Almanya, ABD, Kanada ve Asya'daki çoğu ülke gibi denizaşırı ve yurtiçi binlerce iş ortağımız var. Every year, there will be over 6 international market exhibitions of Langdi, such as Italy Bologna cosmoprof, Hong Kong cosmoprof, Turkey exhibition, Russian exhibition, Indonesia exhibition and Thailand exhibition. Her yıl, İtalya Bologna kozmoprof, Hong Kong kozmoprof, Türkiye sergisi, Rus sergisi, Endonezya sergisi ve Tayland sergisi gibi Langdi'nin 6'dan fazla uluslararası pazar sergisi olacak.

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

     

With 18-year history, LANGDI gradually develops to be a professional high level non-surgical Aesthetic & Medical device original manufacturer. 18 yıllık geçmişi ile, LANGDI yavaş yavaş profesyonel bir üst düzey cerrahi olmayan Estetik ve Tıbbi cihaz orijinal üreticisi olarak gelişir. Business ranges from original research, production, international sales & marketing, after service to professional training as a whole large-scale modernization private enterprises. İş orijinal araştırma, üretim, uluslararası satış ve pazarlama, servis sonrası bir bütün büyük ölçekli modernizasyon özel işletmeler olarak mesleki eğitim arasında değişmektedir.

Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd.
Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd.
Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd.
Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

İş türü

Üretici

Markalar : VISIchange

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 20000000-30000000

Yıl kurulan : 1998

İhracat p.c : 80% - 90%

Main Products: Facial Skin Analysis System

Hot sellings: Skin Analyzer

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd. Sertifikalar Çin Shenzhen Langdai Industrial Development Co., Ltd. Sertifikalar